Aromatické vody pro lásku a přitažlivost

13.02.2022

Láska, vztahy a přitažlivost. Hned několik aromatických peruánských vod se vám bude hodit.

1. Colonia de Pusanga

"Elixír Lásky" Vůně vhodná pro nastartování či obnovení chuti do milostného života a nová dobrodružství. Od pradávna se považuje za silné afrodiziakum. Oslabuje stydlivost a oživuje plamen lásky. Vhodná pro obě pohlaví.

2. Colonia de Pachuli

Též působí afrodiziakálně a přivolává štěstí. Posiluje první čakru. Má velmi podobné účinky jako Pusanga. Vhodná pro muže i ženy.

3. Colonia Amaryn

Tato vůně pro ženy se taktéž považuje za afrodiziakum a zdůrazňuje ženskost. Pomáhá při hledání partnera, zvyšuje atraktivitu a sebevědomí.

4. Colonia Abut

Mužská vůně zdůrazňující mužskou energii. Pomáhá při navazování nového vztahu. Říká se, že obklopuje muže tajemným kouzlem a probouzí v ženě vášeň.

5. Colonia Fiverboys

Jak je patrné z názvu, jedná se o další čistě pánskou vůni. Působí afrodiziakálně a posiluje mužskou dominanci a v ženě probouzí pocit bezpečí a důvěry v jeho přítomnosti.

6. Colonia de Rosas

Velmi jemná ženská romantická vůně, jež posiluje pocit klidu, lásky a náklonnosti. Pomáhá, když se ženě stýská a posiluje sebelásku.

7. Colonia de Canela

Prastará vůně pomáhající přivolat lásku a k podpoře sexuálního apetitu.Každému sedne jiná vůně, záleží, po čem nyní toužíte. Použití na tělo či do prostoru.

Doporučujeme také udělat si výborný nápoj z kakaa criollo. Možná jste ani netušili, že také působí afrodiziakálně, povzbuzuje sexuální energii a chuť.

Samozřejmě se nemusíte bát ho pít i jen tak, záleží na vašem vnitřním naladění a tužbě.  To samé platí o vodách, ale ty prosíme nepijte!

Tak přejeme hodně Lásky do života !

Více na Malvarenaco CZ